navigation opener

Maďarsko

Ramón Gómez-Rodulfo

Úspěšně absolvoval Universitat Politécnica de Catalunya a získal titul průmyslového inženýra. Studoval problematiku nemovitostí a hospodaření s odpadní vodou.

Absolvoval Advanced Management Program (AMP) na IESE Business School v Mnichově.

Ačkoli narozen ve Španělsku, od roku 1994 pracuje ve střední Evropě. V současnosti v Maďarsku, kde do roku 1999 pracoval na investičních a obchodních projektech společností VEGYÉPSZER, UNIÓN FENOSA, TESA (ASSA ABLOY) v oborech těžby a zpracování ropy, dodávky elektřiny, plynu a vody a ve výrobě elektroniky.

V posledních deseti letech pracoval jako generální ředitel v oblasti logistiky a marketingu. Na středoevropské trhy uvedl a následně rozvinul prodej takových obchodních značek jako jsou např. rýže SOS, olivový olej BORGES, konzervovaný tuňák CALVO. Během těchto deseti let získal rozsáhlé zkušenosti s vedením projektů a s obchodním vyjednáváním s vedoucími firmami na trhu jakými jsou např. TESCO, METRO, SPAR a AUCHAN. V oboru FMCG dokázal zajistit opakovanou ziskovost svěřeného podniku, a prokázal schopnost vést tým složený z osobností pocházejících z velmi odlišných kultur.

Aktivně podporuje vzdělávací aktivity.

Hovoří španělsky, maďarsky, anglicky.

fellow